تمام مطالب دسته راهنمای سفر
 نکاتی درباره سفر به آفریقای جنوبی (قسمت اول)

آفریقای جنوبی کشوری وسیع است که تنوع زیادی از نظر فرهنگ و جاذبه‌های گردشگری دارد. بدون برنامه‌ریزی صحیح و اطلاعات قبلی نمی‌توان به این کشور دیدنی و بزرگ سفر کرد. در ادامه با نکاتی درباره‌ی برنامه‌ریزی برای اولین سفر به آفریقای جنوبی، متنوع‌ترین کشور آفریقا، آشنا می‌شویم.

نکاتي درباره سفر به آفريقاي جنوبي (قسمت دوم)

آفریقای جنوبی که با نام رسمي جمهوري آفريقاي جنوبي شناخته مي‌شود، در جنوب قاره‌ي آفريقا و در ساحل دو اقيانوس اطلس و هند قرار دارد. اگر از علاقه‌مندان به طبيعت و حيات وحش باشيد، مطمئنا يکي از بهترين سفرهاي تمام طول زندگي شما، سفر به آفريقاي جنوبي خواهد بود.

زیباترین شهرها و روستاهای تاریخی دنیا که هنوز مسکونی هستند (قسمت اول)

اگر از شلوغی شهرهای بزرگ خسته شده‌اید، سفر به یکی از این دهکده‌ها و شهرهای زیبا را امتحان کنید. طبق گزارشی که توسط سازمان جهانی بهداشت منتشر شده است، ۵۴ درصد از جمعیت دنیا را شهرنشینان تشکیل می‌دهند که از سال ۱۹۶۰، این عدد ۳۴ درصد افزایش پیدا کرده است.

زيباترين شهرها و روستاهاي تاريخي دنيا که هنوز مسکوني هستند (قسمت دوم)

امروزه بسياري از افراد در شهرهاي کوچک و بزرگ زندگي مي‌کنند و از زندگي آرام روستايي فاصله گرفته‌اند. با وجود اين، بسياري از شهرنشينان و ساکنان شهرهاي بزرگ و شلوغ دنيا، دوست دارند چند روزي را در يک شهر يا روستاي آرام بگذرانند و زندگي به دور از آلودگي و شلوغي را تجربه کنند.

در پاريس کجا برويم و چه کار کنيم (بخش اول)

فرانسه برترين مقصد گردشگري دنيا است و براي اين موقعيتش دلايل بسياري هم دارد. نقاشي، دکوراسيون، مد، معماري، غذا و آشپزي، موسيقي، طبيعت، زيبايي شهري و غيره در اين کشور به ويژه شهر رمانتيک پاريس در حد اعلاي خود قرار دارند.

در پاریس کجا برویم و چه کار کنیم (بخش دوم)

وارد پاريس که مي‌شويد بايد به اندازه‌ي کافي زمان داشته باشيد، زيرا اين شهر به قدري جا براي ديدن و کار براي انجام دادن دارد که ديدن و انجام آنها در يک سفر کوتاه ممکن نيست.

بهترین مقاصد گردشگری برای هر ماه از سال(قسمت دوم)

در دنیا مقاصد گردشگری زیادی وجود دارد که نام بردن از همه ی آن ها واقعا غیر ممکن و محال است. با این حال باید به هر کدام از آن ها در زمان مناسب سفر کرد...

بهترین مقاصد گردشگری برای هر ماه از سال(قسمت اول)

در دنیا مقاصد گردشگری زیادی وجود دارد که نام بردن از همه ی آن ها واقعا غیر ممکن و محال است. با این حال باید به هر کدام از آن ها در زمان مناسب سفر کرد...تمامی حقوق وب سایت برای آی سو دا محفوظ است.