تمام مطالب دسته مقالات
پرواز چارتر چیست؟

امروزه هواپیمایی‌ها و آژانس‌های مسافرتی برای جذب مشتریان بیشتر، سعی می‌کنند خدمات متفاوتی را ارائه دهند. یکی از این خدمات پروازهای چارتر هستند که در ایران هم رواج پیدا کرده‌اند. در ادامه با آی سودا همراه باشید.

با انواع کلاس پرواز در هواپیماها و ایرلاین ها آشنا شوید

کلاس پرواز، نوعی درجه‌بندی برای صندلی‌ها و امکانات هواپیما است. ایرلاین‌ها به کمک این دسته‌بندی‌ها می‌توانند خدمات مختلف را با قیمت‌های متفاوتی به مسافران عرضه کنند. در این مقاله با انواع کلاس‌های پرواز و خدمات هر کدام از آنها آشنا می‌شویم. با آی سودا همراه باشید.

۳ ابزار تامین کننده امنیت برای بانوان

همواره، تنها سفر کردن یکی از دغدغه‌‌های اصلی بانوان بوده و هست. این پرسش پیش می‌آید که در شرایط اضطراری، زمانی که دسترسی به تلفن همراه ندارند یا شاید هم فرصت استفاده از آن را پیدا نمی‌کنند، باید چگونه از خود محافظت کنند؟ با ممتاز گشت همراه باشید و درباره ۳ ابزاری بخوانید که تا حدی می‌توانند امنیت بانوان را تضمین کنند.

زیباترین زنان دنیا در کدام کشورها هستند؟

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید. در ادامه با آی سودا همراه باشید.

۵ هواپیمای فوق‌ لوکس؛ تجملی‌ ترین هواپیماهایی که شما را شگفت زده می‌ کنند

تجمل تنها محدود به غذا نیست. در سال ۱۹۷۰، جت تفریحی هیوج هنفر بخاطر سالن رقص و تخت‌های پشمی دایره شکلی که داشت شهرت زیادی یافته بود. از آن زمان برخی از خطوط هوایی امکانات شگفت‌انگیزی ارائه می‌کنند.در ادامه برای آشنایی با مواردی دیگر از امکانات شگفت‌انگیز در پرواز با آی سودا همراه باشید.

عکس‌ های زیبا لیسا کریستین از فرهنگ های مختلف جهان

عکس‌ها همگی ندای خاموشی درون خود دارند. لیسا کریستین، عکاس بشردوست، با ارائه مجموعه عکس‌های خود به معرفی فرهنگ‌های مختلف جهان می‌پردازد. در این مقاله با آی سودا همراه باشید.تمامی حقوق وب سایت برای آی سو دا محفوظ است.